Naša svadba

«123456»

Svadobná sála v okrese Prievidza?

• michelle

| dátum: 18.08.2009 19:59 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Moja kamarátka sa nedávno vydávala a oslavu mala v Penzione Maxim v Bojniciach. Je to sála tak do 60 ľudí, veľmi príjemná obsluha, aj s majiteľmi sa v pohode dohodla na podmienkach.

• 100178

adka

| 29.09.2009 17:39 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

ja svadbu zatial len chystam ale pači sa mi v Slavii v banketke je to tam akurat velke a vyzdoba je krasna dufam ze nam to vyjde podla nasich predstav....

• 100199

Barborka

| 19.10.2009 07:46 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahojte , my chystame svadbu zaciatkom leta 2010. Cez vikend sme sa boli pozriet v RS Pust a velmi nas to oslovilo. Mate niektora skusenosti s touto salou, personalom a ubytovanim? Pocula som, ze na jednej svadbe personal predcasne ukoncil zabavu na hostine okolo 3 rano. Neviete, je na tom nieco pravdy?

• 100195

Latinka

| 28.10.2009 11:27 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahojte, Barborka ja som sa vydávala pred 4-mi rokmi a mali sme svadbu na Púšti a musím ti povedať bolo super, obsluha, jedlo, a my sme sa s nimi dohodli predbežne že bude oslava do pol štvrtej a že potom ak budeme chcieť tak za každú začatú pol hodinu nejaký príplatok/ale nepamätám aký/. Nám sobáš začínal už o pol štvrtej poobede a poviem ti že sa to v noci okolo tretej aj začalo samo rozpúšťať /mali sme tam polovicu rodiny z východu a tí už boli unavení- boli tam aj ubytovaní čo bolo strašne super/ Takže ja môžem vrelo odporúčať

• 100276

zuzula

| 28.10.2009 12:56 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahoj Barborka ja som mala tiez svadbu na Pusti a bolo to tento rok v maji a musim povedat, ze bola super. Vsetci sme boli spokojni a hostom sa velmi pacilo prostredie a uroven poskytovanch sluzieb. Jedlo a obsluha bola na velkej urovni. Ja som mala tiez ubytovanych hosti a na druhy den mali este ranajky a musim povedat, ze som ich odtadial uz musela vyhanat, pretoze sa im tam pacilo a nechceli odtadial odist. Neviem o tom, ze by obsluha rano nieco ukoncila, pretoze ja som pred svojou svadbou bola uz na troch svadbach na Pusti a vzdy som bola do rana, ale toto som este nepocula. Zabavat sme sa mohli do 4:00 hod. a uplne nam to stacilo. Hudba tiez hrava do 4:00 hod, takze hovorim, ze nebol problem s casom. Ono zalezi ako sa s nimi dohodnete. Ja ked som sa rozpravala s kompetentnymi z Puste, tak hovorili, ze mali aj take svadby, ze boli aj do 3:00 hod alebo do 2:00 hod, pretoze mali objednane autobusi mladomanzelia, takze chceli od obsluhy aby to ukoncili, pretoze nechceli platit naviac autobusarom za statie. Takze chyba bola v mladomanzeloch, pretoze hostia o tom nevedeli a mysleli si, ze obsluha konci, tak ich vyhana.
    Ja ti Pust mozem tiez vrelo odporucit. Moji kamarati tiez povedali, ze by nechceli svadbu nikde inde len na Pusti. Prostredie, strava, obsluha, cena, pristup vsetko super.

• 100199

Barborka

| 29.10.2009 07:56 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahojte baby, dakujem za odpovede
    Tak sa celkom na tu svadbu zacinam tesit. Aj nam sa to prostredie velmi pacilo, hlavne ta velka kryta terasa. Aspon sa budu moct hostia trochu prevetrat a keby nahodou prsalo,nezmoknu. Ozaj, je tam klima? A ako je to s tym ubytovanim? Mali ste hosti ubytovanych v turistickej ubytovni alebo niekde pobliz? Ja budem musiet niekde ubytovat asi 20 ludi, ale co sme nakukli do tej ubytovne, velmi sa nam to nepacilo. Nikoho sme tam nenasli, tak sme velmi nechceli chodit po izbach a socialnych zariadeniach. P. Stolovsky tvrdil, ze ma v Sebedrazi nejakeho kamarata, co vlastni penzion, ze ubytovanie moze byt aj tam. Mali ste svojich hosti aj v tomto penzione alebo len v tej ubytovni. Nestazovali sa potom hostia na "komfort"(su tam tusim spolocne wcka aj sprchy)?

• 100282

Barbora D.

| 02.11.2009 09:24 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahojte.tak my planujeme svadbu na maj 2010.zhaname velku salu v Prievidzi a okoli.Hosti budeme mat dost vela,okolo 120.Takze potrebujeme zohnat velku salu,aby tam bolo dostatok priestoru.Rozmyslali sme na Falesnika,je tam taka velka jedalen,vraj je prerobena.alebo v Nitr.Pravne v hoteli.no neviem.prosim ak viete o nejakom dobrom priestore dajte mi vediet.dakujem

• 3

mario

| 02.11.2009 12:23 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahoj Barbora, pri takom počte hostí sa počet sál značne redukuje. Dám ti pár tipov, skús sa poobzerať: stredisko Púšť, hotel Regia (zvnútra je pekne vynovený),hotel Kaskády, hotel Pod zámkom. Jedáleň na Falešníka - na svadbu je pekná a praktická, keby niečo došlo, je oproti Tescu a to beží non-stop. Kultúrne domy - v okrese ich je množstvo, všetky nepoznám, ale veľmi pekný je v Kanianke - je rovno oproti vodnej nádrži, je tam pekný výhľad z balkóna, ocenia ho všetci fajčiari a tí, ktorí sa chcú vyvetrať. Toto je mojich pár tipov, ale v okrese je toho určite viac, ak by ti nič z toho nevyhovovalo, treba riadne pobehať.

• 100199

Barborka

| 03.11.2009 08:22 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahoj Barborka
    kedy planujete v maji svadbu? My 29. Mame rezervovanu Pust a vrelo ti to zatial odporucam, ak mate iny termin. Co sme pobehali po okoli sa nam toto pacilo najviac. Uvazovali sme este o kulturaku v Opatovciach a v Kanianke, ale v Kanianke nas odradila pizzeria priamo pod nim, krcma vedla a diskoteka oproti. Ale chodte sa aj tam pozriet, jazero je krasne a uvidis, ako to bude na vas posobit. Ale asi tam najskor zavolajte. My sme tam boli v sobotu a nikoho tam nebolo, takze ti neviem povedat, ako je to vo vnutri.

• 100282

Barbora D.

| 05.11.2009 12:15 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

svadbu planujeme na 1.maja 2010.len je problem ze RS Pust je na ten termin uz rezervovana..chcela som mat hostinu na pusti pretoze vonku je terasa ktora sa da krasne vyzdobit a tam by bol aj obrad.nechcem obrad na urade..pobehali sme cely okres a Pust nas oslovila najviac.boli sme aj v Bojnicjach v kongresovej sale,lenze tam je zase taky problem,ze prave prveho maja su tam strasidla..mam pocit ze nejak nam to nevychadza,asi to je nasa chyba lebo sme nevedeli ze salu si treba rezervovat minimalne rok dopredu..to sme s partnerom este ani neboli spolu..no hadam sa nam podari nieco zohnat

• 100282

Barbora D.

| 05.11.2009 12:21 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

ahoj Mario.dakujem za typy.na Pusti je uz rezervacia,hotel Regia je pekny,ale dost drahy,hotel Kaskady je maly,tam by sa tolko ludi nezmestilo.Hotel Pod zamkom je tiez drahy a jedalen na Falesnika je celkom fajn.musime pozerat na ceny,pri takom pocte osob.vsetko okolo toho bude drahe,takze chceme aby sala bola co najlacnejsia..aj kulturne domy sme obehali..najviac sa nam pacila Pust,moj partner tam ma aj znamych,lenze je obsadena.navrhli nam svadbu na piatok 30.aprila..ale to sa nam moc nepaci.
    mam z toho hlavu ako balon,nevedela som ze so salami su taketo problemy

• 100066

lucicek

| 05.11.2009 18:11 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

ahoj barbora, mi sme mali svadbu v jedalni na Falesnika a boli sme maximalne spokojni!mali sme 106 ludi a v pohode by sa tam zmestilo aj viac, pani prevadzkarka je velmi mila na ziadny nas napad nepovedala nie a nemala s nicim problem(mali sme fontany, vybuchujuci balon...)je pravda ze ostatne saly ktore spominas su krajsie,ale aj mi sme pozerali na cenu a musim povedat ze nelutujem.aj personal bol prijemny aj ked obcas nestihal ale pri takom pocte osob a pri roznych "specialnych" poziadavka nasich hosti sa ani necudujem

• 100282

Barbora D.

| 06.11.2009 11:44 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

ahoj lucicek,no pocet hosti sa u nas zvysil zo 120 na 140,takze mame co robit..najprv sme boli rozhodnuti pre tu jedalen na falesnika,majitelka je naozaj mila pani..ale ked sme si to vsetko preratali,tak nas asi lacnejsie vyjde Pust,pretoze ako som spominala moj buduci manzel tam ma znamych ktori vraj spravia lepsiu cenu..a chcem sa este opytat na jednu vec a to-ked bude hostina na Pusti tak obrad bude na tej terase vonku,ale keby sme mali hostinu niekde inde tak ani len netusim kde budeme mat obrad.v kostole ani na urade nechceme,najlepsie niekde vonku alebo v stane,lenze si ani neviem predstavit kde v okrese je nejake pekne miesto..ak mas nahodou nejaky napad tak mi pomozes a budem rada..ale nie len co sa tyka miesta ale celkovo svadby,som este dost mlada a vobec netusim co vsetko sa musi zariadit..

• 100199

Barborka

| 06.11.2009 20:57 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahoj Barborka. Neviem teda, co vsetko uz mas zarezervovane a vybavene, ale po rezervacii miesta by si si mala asi cim skor rezervovat fotografa, kameramana, dj a starejsieho alebo niekoho, kto Ti bude celu svadbu koordinovat, lebo ti naozaj dobri, byvaju rezervovany tak tristvrte roka dopredu.

• 100282

Barbora D.

| 06.11.2009 22:03 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

ahoj Barborka..fotografa uz mame,ale kameramana,dj a starejsieho este nie a myslim ze to bude trochu problem lebo nevieme o nikom kto je dobry.starejsieho by sme aj vedeli,ale o kameramanovi nemame ani tusenie.budeme mat asi iba kapelu ale este nevieme aku..je toho strasne vela a ja myslim na vsetko naraz,neviem co skor vybavit..ty mas na Pusti svadbu 29.maja?my sme sa akurat dnes rozhodli ze budemem mat svadbu tiez na Pusti,a kedze 1.maj je uz obsadeny tak sme si to dali na 30.aprila..len aby vyslo pocasie lebo obrad budeme mat vonku..este sa chcem opytat-odkial budes mat saty?tak zatial dakujem za tvoje rady.budem rada ked mi pomozes a poradis lebo to teraz naozaj potrebujem..tak pa

• 100199

Barborka

| 10.11.2009 08:09 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahoj Barborka
    My mame rezervovaneho Mata Pisa. Je skvely a co som o nom citala a pocula, vsade si ho vychvaluju. Spolupracuje s Mariom Novotkom (fotografom) a spolu tvoria dvojku, ktora ta zbavi akehokolvek stresu. Preto sme sa rozhodli pre nich. Skus mu napisat a opytat sa, ci ma volny termin. Ma aj tu na seba kontakt http://www.svadbaprievidza.sk/katalog-firiem/firma/249/martin-pis/ ozaj, koho mate na fotenie?
    Co sa tyka starejsich, je tu tema o starejsich, skus tam pozriet. Co som ja mala skusenosti so starejsimi na svadbe v PD, velmi sa mi to nepacilo. Tak sme to ponali trosku inak a budeme mat PP production (uvadzacku s manzelom DJom, tiez zohrata dvojka)
    Ano, my mame 29. maja svadbu na Pusti. Ale akurat tento vikend som hovorila s prevadzkarom, ze sa buduci rok chysta tu ubytovnu zrovnat so zemou a urobit tam nieco konfortnejsie. Tak hadam, ze tam v maji nebudeme mat bagre a zeriavy a kadeaku tazku techniku. A ked aj, tak co, budu sadobne fotky na bagroch )
    Neboj, z hladiska pocasia je Pust myslim velmi dobre vybavena. Mas tam velku krytu terasu, takze v pripade dazda mozete mat obrad na nej
    Vies co, saty sa chystam mat z PD. Lebo ja som z BA a nechcem zbytocne vyhadzovat peniaze. Co som pozerala, tak dobre referencie maju Magnifica, Ruzove sny, mne sa pacia aj saty z Milady (tusim v Novakoch).
    A co uz mas vybavene a rezervovane? Teraz mi napadlo, aranzerku vybavovat velmi nemusis, lebo od buduceho roka maju na Pusti vlastnu aranzerku, ktora ti to vyzdobi vsetko tak, ako chces. Pust, kostol (obrad vonku), auto, mozno aj svadobnu kyticu a pierka. Som zvedava, aka bude. Ja sa toho dost obavam, ale p. Stolovsky hovoril, ze zatial vyberaju z troch, tak uvidime..

• 100282

Barbora D.

| 10.11.2009 11:20 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

ahoj Barborka dakujem za napad s fotografom a kameramanom,hned to aj idem pozriet..povodne sme chceli ako fotografa priatelovho brata ale potom sme sa rozhodli ze radsej najdeme niekoho ineho,aby sa jeho brat na svadbe zabavil.starejsieho uz mame,aj ked je dost drahy,ale bola som na jeho svadbach a vzdy spravil dobru zabavu.
    Obrad aj fotenie bude na Pusti,len aby nam vyslo to pocasie.a co sa tyka tej aranzerky,pan Stolovsky nam to hovoril,vraj uz si vyberaju len z dvoch.to nam trochu prekazilo plany pretoze mam kamaratku aranzerku a ta by nam spravila celu vyzdobu za super cenu,a myslim ze ta ich aranzerka bude drahsia..a tiez sa nam nepacilo ze na hostine musime mat nealko napoje z Puste,nemozeme si to zaobstarat sami.aj to by sme mali ovela lacnejsie.ale aj napriek vsetkemu je na Pusti najkrajsie.
    takze zatial nemame zariadene a rezervovane dokopy nic,iba salu.musim si s tym pohnut lebo to dovtedy ani nestihnem..a saty som si pozerala tiez v Magnifica,tam sa mi pacili asi najviac.ale aj Milady (v prievidzi) je dobry salon..
    vies co take svadobne fotky na bagroch nie su zly napad.aspon budete jedinecni,nikto take nebude mat))

• 100199

Barborka

| 12.11.2009 12:47 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Inak, vies nad cim vazne uvazujem? Chcela som mat na svadbe nase vino, ked ho robime a nevedela som ho niako dostat na stoly, kedze P. Stolovsky hovoril, ze vino 0,5 l na hlavu treba brat od neho, ale ze nema problem, dat to vino na vysluzky. Tak rozmyslam, ze na stoly dam to nase a na vysluzky jeho. Myslis, ze je to vino naflaskovane ci v demizonoch?

• 100387

Janka

| 31.01.2010 11:54 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahojte, viem, že nedávno tu prebiehala diskusia o svadobných sálach, ale znova by som sa chcela opýtať na sálu pre 60-70 ľudí. Prievidzu a okolie dobre nepoznám, tak by som poprosila o radu. Jana

• 100005

administrator

| 31.01.2010 12:05 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Sály s kapacitou okolo 60 ľudí, o ktorých sa tu už píše - Penzión Maxim: http://www.svadbaprievidza.sk/katalog-firiem/firma/323/rcs-spol--s-r-o-/?page=1, Reštaurácia Majer: http://www.svadbaprievidza.sk/katalog-firiem/firma/405/maria-matusova-m--43-j--restauracia-majer/?page=1&bid=3, Rekreačné stredisko Púšť: http://www.svadbaprievidza.sk/katalog-firiem/firma/285/rekreacne-stredisko-pust/?page=1&bid=3, Slávia Bojnice, jedáleň SOU Falešníka Prievidza. V okrese je ich určite oveľa viac, určite sem pribudnú aj ďalšie.

• 100395

Hanka21

| 11.02.2010 00:34 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahojte.Niesom priamo s Pd..tak to mam vo vybavovani tazsie.Chystame mensiu svadbu okolo 30 ludi..rozmyslame na A klubom...chceme nieco lacnejsie v prievidzi..poradite mi?dakujem

• 100397

Adina

| 15.02.2010 13:37 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahojte.My sme sa nedavno s priatelom dohodli,ze sa buduci rok ''konecne'' vezmeme...nebude to pre nas asi jednoduche vybavovanie,lebo zijeme v anglicku.Chcela by som sa informovat o nejakych dobrych salach v okrese Prievidza.A ak by sa dalo a viete,napiste mi prosim vas aj cenu za prenajatie saly.Celkom ma tu oslovilo stredisko Pust.Za pomoc a rady vopred dakujem

• 100199

Barborka

| 16.02.2010 08:01 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahoj Adina, co sa saly tyka, mala by si si najskor spocitat aspon priblizny pocet hosti, aby si sa vedela rozhodnut pre salu. My budeme mat cca 90 ludi, aj preto svadba na Pusti Prenajom saly na rok 2010 je 200 eur, je v tom zahrnuty aj mladomanzelsky apartman. Zaloha sa plati 300 eur, vtedy mas termin na 100% isty. Pust sa rezervuje velmi rychlo a dhlo dopredu, tak ked budes vediet presny datum, radsej si ju rezervuj skor, aby ti ju nevyfukli

• 100397

Adina

| 17.02.2010 02:11 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahoj Barborka...naskor sa chcem podakovat za odpoved.Tak my chceme robit svadbu az nejako buduci rok v juny...paci sa mi tam datum 11.06.2011.... A budeme mat asi tak okolo 60-70ludi.To s tou zalohou sa plati viacej ako je normalna cena?Tych 200eur je prijatelna suma...my si zacneme svadbu vybavovat az v septembri,lebo dovtedy sa domov nedostaneme...ale snad nam ju nikto nevyfukne...A mozes mi prosim ta poradit ako sa postupuje pri vybavovani svadby..ze co najskor a taaak...my to budeme mat celkom zlozite vybavovat z tadialto,kedze tym velmi nechcem zatazovat rodinu.A nevies este nahodou ako je to so sobasenim tam v Pusti..kedze my nebudeme mat svadbu v kostole..pozerala som ze je tam aj altanok na zosobasenie.Bolo by to tam krasne...uz sa na to mooc tesim,aj ked mam dost strach z tych vybavovaciek...ale snad to zvladneme...ved za ten ''NAS DEN'' to predsa stoji

• 100199

Barborka

| 17.02.2010 08:50 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahoj Adina, ano na Pusti sa plati viac, v podstate ti to potom odrataju z celkovej ceny. No a co viem so sobasmi, Barborka D. bude mat sobas na tej velkej terase. Fotky odtial su krasne
    A inak, pisala som novu temu, ako vybavovat svadbu, ale hrozne dlho som to pisala a nakoniec ma odhlasilo zo systemu, tak to skusim napisat znova, a len to tam nakopirujem dam ti potom vediet ale hrozne ma to nastvalo, ze mi to spadlo, co uz )

• 100199

Barborka

| 18.02.2010 09:15 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahoj Adina, tak som ten nas postup vybavovania napisala znova, najdes ho v teme postup pri vybavovani svadby len sa mi tam zrusili odseky.. tak.. ale hadam to bude citatelne

No menu na Pusti stoji 23-24 eur na osobu, a co sa tyka aranzerky, Pust ma pripustne tri, Martinu Priekalovu, Marcelu Svitkovu a Mariu Muranovu. Kazda ti vie spravit navrh podla toho, aku vyzdobu a kde chces. Ja som komunikovala s p. Priekalovou a p. Svitkovou, a vychadza mi to od 500-700 eur.. ale musim to skresat na max 600.. tak som zvedava, ci to pojde.
    My sa bereme 29.5.2010 uz coskoro a este nemam vsetko nachystane (vidis, alkohol a flase na vysluzku som ti zabudla do toho postupu napisat ) )
    Jej, to som rada, ze sa ti tie fotocky pacia, akurat vcera som hovorila s nasimi ohladne tych karticiek, ze nech nam nedavaju dary, ale radsej peniaze, lebo uz rok a pol byvame spolu, tak zariadene to ako-tak mame a radsej si my vyberieme, co sa nam bude pacit, ale nasi ma zrusili na plnej ciare. Ze im sa to nepaci a nezelaju si, aby som to posielala ich rodine.. ze to vyznie ako zobranie o peniaze.. ze kto je inteligentny, pochopi a kto nie, aj tak nejaku hovadinu donesie.. tak mam z toho zmiesane pocity.. :(

• 100199

Barborka

| 18.02.2010 13:00 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

No na Pusti je to tak, ze si mozes vybrat len z tych troch, nedovoli ti vziat si nejaku inu.. co uz..
    Saty uz mam zo salonu Natalia

• 100397

Adina

| 18.02.2010 15:13 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

no to je na prd...lebo je to dost drahe..ale vsak do septembramame este casu sa rozhodnut a pokukat...
    Tak to je fajn ze uz mas saticky..nemas foto??

• 100408

Lenik

| 22.02.2010 23:18 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahojte baby

Barborka a co vsetko je zahrnute v tej cene na osobu na Pusti??
    takze sa plati na osobu 25 eur, 200 eur prenajom saly a este 600-700 eur vyzdoba?? este nieco, ci to je vsetko?
    inak ako je to s alkom, nealkom, zakuskami a slanym pecivom? mozes si priniest vlastne?

• 100410

kara

| 24.02.2010 10:04 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

ahojte, ja som sa rozpravala s mojou aranzerkou o okruhlych stoloch, lebo tiez ich budem mat, na pusti ich maju k dispozicii ale len cez aranzerku, aj tato moja tam robieva a tiez ich zabezpecuje

• 100410

kara

| 25.02.2010 15:56 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

doplaca samozrejme, nepoznam na okoli priestor, kde by boli v cene, a to sme teraz pri hladani na svadbu pobehali toho dost.

• 100199

Barborka

| 26.02.2010 07:53 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahojte baby
    Misel, myslis Kulturny dom v Opatovciach? Hej, ten je dost velky, my sme sa tam s Matom boli pozriet, je to tak aj pre 150 ludi. Len (ne)vyhodou je to, ze si tam musis vsetko doniest, vratane personalu, ktory bude varit, nosit jedlo, su tam dve mensie chladnicky, takze ak chces vacsi pocet hosti, asi by som si tam aj nejaku dalsiu chladnicku doniesla, a neviem, ako je to s priborom, taniermi, aby mali pre isty pocet ludi vsetko rovnake.. mozno pozicat zo skoly, netusim
    Ale ved chodte sa tam pozriet a popytat sa tam. Tie panie su velmi zlate a ochotne, radi vam to vsetko ukazu a na vase otazky odpovedia

• 100383

misel

| 10.03.2010 23:52 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Tak saly mam uz aj ja obehnute este sa chystam opitat na falesnika ale najviac sa mi paci pust a celkovo posoby ze je asi na tom najlepsie co sa vsetkeho tyka...ja by som co sa jedla tyka vedela vybavit aj obsluhu a vsetky tieto veci ale dat tie iste peniaze za salu v opatovciach co za salu v pusti a mat popri tom starosti este tak vytaz je jasny

• 100199

Barborka

| 11.03.2010 07:37 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahoj Misel a co pytaju v Opatovciach?

• 100325

lussyb

| 04.04.2010 23:57 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahojte,chcem sa spýtať na referencie na hotel Regia. Mali ste tam niekto svadbu?

• 100285

vanda

| 06.04.2010 14:49 interná pošta | sledovať diskusiu | nevhodný príspevok

Ahoj lussyb. V októbri sa mi tam vydávala kámoška a boli sme jej z roboty gratulovať. Mne sa to tam velmi páčilo, je to tam pekne zariadené. Keď sme tam šli čakala som to ovela horšie, lebo zvonku je to stále celé roky rovnaké. Bola som však príjemne prekvapená.

«123456»